Посетите наш веб-портал
для заказа продукции
Карьера в IMCoPharma

Asistent logistiky

Náplň práce:

  • vystavování nakládkových listů a mezinárodních přepravních dokladů (CMR apod.)
  • tvorba příjemek a výdejek ze skladu
  • evidence skladových zásob v účetním programu
  • spolupráce na inventuře skladu, lepení štítků na zboží
  • plnění operativních úkolů – např. výjezdy firemním vozem na celnici, úřady apod.

Požadujeme:

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2) nutností!!!
  • český jazyk – komunikativní úroveň
  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti z oblasti logistiky

Nabízíme:

  • zajištění dopravy z Ostravy- Svinova do sídla společnosti v Bílovci a zpět
  • práci v úspěšné farmaceutické exportní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní a příjemné pracovní prostředí v menším týmu (pracoviště v Bílovci)
  • pestré spektrum pracovních úkolů
Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл