Карьера в IMCoPharma

Head of Quality Assurance/Vedoucí oddělení kvality

Společnost IMCoPharma a.s. je součástí mezinárodního řetězce Barentz a působí v oblasti obchodu a distribuce se substancemi pro farmaceutický průmysl. Orientuje se především na země SNS.

Aktuálně rozšiřujeme náš stávávající tým o kolegu  na pozici Vedoucí oddělení kvality:

Náplň práce:

  • kontrola dodržování postupů (SOP) v souladu s certifikací GDP
  • kontrola a propouštění dodávaných látek z pohledu GDP certifikace (ve spolupráci s kolegy z oddělení kvality)
  • schvalování a kontrola dodavatelů a klientů
  • komunikace s dodavateli/klienty v oblastech certifikace, dotazník kvality, dodavatelský řetězec, smlouva o kvalitě, audity
  • příprava a hodnocení smluv o kvalitě (QTA – Quality Technical Agreement)
  • hodnocení změnových řízení souvisejících s dodavateli
  • spolupráce při implementaci korporátních systémů kvality
  • správa a harmonizace přidělených systémů kvality s korporátními procedurami
  • vedení 3členného týmu zkušených profesionálů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání farmaceutického nebo chemického směru
  • specializovaný kurz pro kvalifikovanou osobu
  • znalost anglického jazyka na pokročilé komunikativní úrovni
  • praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • zkušenosti z oblasti řízení jakosti a problematiky GDP (GMP výhodou)
  • znalost aplikací Microsoft Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti, svědomitost a pečlivost
  • analytické myšlení, ochota se neustále vzdělávat

Nabízíme:

  • zaškolení a podporu stávajícího profesionálního týmu a kolegů z ostatních oddělení
  • po prvním roce smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácené pátky – končíme v 15:00
  • vlastní jídelnu a profi kuchaře, 1x měsíčně „gurmánské pátky“
  • cenově zvýhodněné firemní stravování
  • po zaškolení možnost pracovat některé dny v měsíci formou HO
  • zčásti pružnou pracovní dobu (nutná prezence mezi 8:30 – 15:30)
  • externí dětskou skupinu a letní příměstské tábory
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • moderní kancelářské prostory a high-tech komunikační a PC technologie
  • a další
Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Ing. Lucie Fricová
+420 774 453 376

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл