Посетите наш веб-портал
для заказа продукции
Карьера в IMCoPharma

Inspektor jakosti

Pracovní náplň:

  • zajišťování interních auditů
  • zajišťování a řízení firemní metrologie
  • provádění revizí, zkoušek technické způsobilosti a kontrol ve společnost
  • nakládání s chemickými látkami a ověřování v REACH
  • řešení odchylek a nestandardních situací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - chemie, chemická technologie
  • pokročilá a komunikativní znalost AJ nebo RJ
  • zkušenosti s ISŘ
  • orientaci v normách, technické a technologické dokumentaci v chemické výrobě – analytické certifikáty, MSDS

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • adaptace a zaučení na pracovišti
  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
  • firemní stravování v budově pracoviště, stravenky
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • firemní doprava minibusem z Ostravy a zpět zajištěna

místo výkonu práce: Bílovec u Ostravy

termín nástupu: ihned/dle dohody

Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл