Карьера в IMCoPharma

Sales Manager pro zahraniční obchod

Společnost IMCoPharma a.s. působí v oblasti mezinárodního obchodu se substancemi pro farmaceutický průmysl a orientuje se především na země SNS. Pobočky máme v Rusku, na Ukrajině, v Uzbekistánu, Kazachstánu a Bělorusku.

Aktuálně hledáme pro posílení obchodního týmu zkušeného

Sales Managera pro zahraniční obchod

Náplň práce:

  • Rozvíjení nových i současných obchodních aktivit v dané oblasti
  • Péče o stávající zákazníky
  • Řešení obchodních případů od zadání k realizaci logistiky včetně koordinace plateb
  • Každodenní telefonická a písemná komunikace v ruštině
  • Analýza trhu
  • Ve spolupráci s obchodním týmem plnění stanovených cílů v rámci projektů

Požadujeme:

  • Ruský jazyk – pokročilá znalost
  • Anglický jazyk – pokročilá znalost
  • Český jazyk – komunikativní úroveň
  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti v obchodu se zeměmi SNS

Nabízíme:

  • Skvělou příležitost pro osobní a kariérní rozvoj
  • Přímou účast na růstu firmy
  • Možnost zahraničních cest
  • Moderně vybavené prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • Občerstvení na pracovišti (příspěvek na stravování ve formě stravenek)
  • Firemní mobilní telefon a notebook
  • Vzdělávání, rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • Příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • Možnost využít zkrácené pracovní doby v pátek
  • Individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce
Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл