Карьера в IMCoPharma

Specialista lidských zdrojů

Vivesa holding s.r.o., česká soukromá investiční společnost, která se zabývá investicemi a rozvojem ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, hledá posilu do týmu na pozici Specialista lidských zdrojů, která bude mít na starosti komplexní personální agendu, zejména pro holdingové společnosti mcePharma s.r.o. a  IMCoPharma a.s.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za náborový proces (inzerce volných pracovních míst, selekce CV, pozvánky uchazečům, zamítání nevhodných uchazečů).
  • realizace výběrových řízení na volná pracovní místa, osobní, online a telefonické pohovory s uchazeči.
  • odpovědnost za pracovně právní úkony spojené se vznikem, změnou a ukončením pracovního poměru, včetně organizačních změn
  • adaptační a stabilizační pohovory se zaměstnanci
  • podílení se na rozvoji firemní kultury, vytváření dobré zkušenosti zaměstnanců a pověsti firmy
  • zodpovědnost za pracovně-lékařskou problematiku a hlídání termínů prohlídek
  • spolupráce s vedením společností

Požadujeme:

  • VŠ popř. SŠ vzdělání se zaměřením na řízení lidských zdrojů, ekonomii, psychologii...
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • možnost profesního i osobního růstu a perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní kancelářské prostory a high-tech komunikační a PC technologie
  • pestré spektrum pracovních úkolů
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příměstské tábory a firemní školka
  • zajištění dopravy z Ostravy- Svinova do sídla společnosti v Bílovci a zpět
  • občerstvení na pracovišti (příspěvek na stravování ve formě stravenek)
Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл