Карьера в IMCoPharma

Specialista nákupu

Náplň práce:

  • zabezpečení a optimalizace procesů nákupu, dodávek surovin, balení a distribuce
  • zodpovědnost za logistické aktivity v oblasti nákupu, dodávek a distribuce surovin v koordinaci s oddělením logistiky
  • dohled nad efektivitou nákupního procesu.

Požadujeme:

  • anglický jazyk – komunikativní znalost na pokročilé úrovni
  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • zkušenosti z oblasti nákupu

Nabízíme:

  • práci v úspěšné farmaceutické exportní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního i osobního růstu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní a příjemné pracovní prostředí v menším týmu (pracoviště v Bílovci)
  • pestré spektrum pracovních úkolů
  • zajímavé benefity: příspěvek na sport nebo FlexiPass, stravenky, zkrácená pracovní doba v pátek 8:00 – 15:00, firemní školka, příměstský tábor pro děti zaměstnanců, hrazené očkování proti chřipce, zajištěn svoz z Ostravy- Svinova do Bílovce a zpět

Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл