Карьера в IMCoPharma

Všeobecná účetní

Do malého týmu účetních hledáme zkušenou všeobecnou účetní.

Náplň práce:

  • vystavování a účtování faktur vydaných
  • účtování a kontrola faktur přijatých
  • evidence hmotného a nehmotného majetku (odpisy účetní/daňové)
  • účtování bankovních výpisů, pokladních a skladových dokladů
  • uzávěrkové operace
  • zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
  • zpracování mezd
  • komunikace s příslušnými úřady
  • komunikace s jinými odděleními v rámci společnosti
  • příprava reportů
  • práce v menším účetním kolektivu, po zaučení samostatná pozice

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ nejlépe ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok!
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • znalost produktů MS Office
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • komunikativnost

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • motivující mzdové ohodnocení
  • firemní stravování v budově pracoviště, příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na sportovní aktivity nebo příspěvek ve formě FlexiPass
  • dotovaná firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět
  • standardní pracovní doba: 8:00 - 16:30, popř. možná jiná dohoda
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příměstské tábory a firemní školka
  • očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec

Контакты:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл