Карьера в IMCoPharma

Inspektor jakosti - farmacie/distribuce

Náplň práce, kterou buď již ovládáte nebo Vás rádi postupně zaučíme:

  • ověřování a implementace aktuálních legislativních předpisů ohledně nakládání s chemickými látkami ve shodě se zákonem 1907/2006 – řešení problematiky CLP, REACH, PIC, ECHA
  • sledování nebezpečnosti chemických látek vzhledem k jejich specifickým podmínkám skladování a přepravy
  • tvorba bezpečnostních listů
  • odpovědnost za uvolnění léčivých přípravků, léčivých a pomocných látek do distribuce
  • odpovědnost za dodržování systému jakosti ve společnosti
  • provádění vnitřních inspekcí (audity)
  • sledování a vyhodnocování metrologického procesu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání farmaceutického, chemického, přírodovědeckého směru, potravinářství, případně učitelství chemie
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně - středně pokročilé úrovni
  • znalost aplikací Microsoft Office
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti, svědomitost a pečlivost
  • analytické myšlení, ochota se průběžně vzdělávat

Nabízíme:

  • zaškolení a podporu od stávajícího profesionálního týmu (aktuálně šestičlenný tým včetně nadřízeného)
  • po prvním roce smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené po odpracovaném roce
  • zkrácené pátky – končíme v 15:00
  • jazykové kurzy
  • firemní doprava z Ostrava - Svinova do Bílovce a zpět zdarma
  • po zaučení možnost pracovat některé dny v měsíci formou HO
  • vlastní jídelnu a profi kuchaře
  • cenově zvýhodněné firemní stravování
  • externí dětskou skupinu a letní příměstské tábory
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na vybrané druhy očkování
  • hrazení pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavateli
  • sleva na potravinové doplňky naší partnerské firmy
  • moderní kancelářské prostory a high-tech komunikační a PC technologie a další.
Начало работы

ihned/dle dohody

Место работы

Bílovec/Stachovice

Контакты:

jobs@imcopharma.com

Пожалуйста, обращайтесь к нам по следующей форме.

Вы заинтересованы?

Добавить файл